Finanční mág v Praze a východních Čechách | Kontakt

  • Čeština
  • English

Průběh spolupráce

Dříve jedině osobně, dnes víc po telefonu a e-mailu

Dříve jsem pracoval, jak nás to učili: “Hlavně se nejprve s člověkem setkej osobně, nic neřeš po telefonu nebo nedej bože po e-mailu. Jedná se o peníze, je potřeba dát tomu čas, probrat vše důvěrně mezi čtyřma očima.” Ano, i dnes to dává smysl, takže podle potřeby absolvuji nezávazné schůzky. To je hlavně v případech, kdy se začínáte teprve rozhlížet a orientovat se, co obnáší pořídit si vlastní bydlení. Ale svět se zrychluje a hodně lidí nechce čekat až najdeme společný termín a chce si udělat obrázek o svých možnostech co nejdříve. To zejména v případech, kdy jste právě objevili svou vysněnou nemovitost, je třeba se rozhodovat velmi rychle.

Dnes se proto s většinou lidí ohledně bydlení potkávám poprvé až v okamžiku, kdy mám připravené řešení. Veškeré podklady, informace, zadání si probereme po telefonu nebo e-mailu. A je jedno, jestli právě v Brně, Plzni nebo v Anglii. S e-mailem a chytrým telefonem se dá zvládnout skoro všechno.

Většinou nepotřebuji ani žádné osobní údaje, je to spíše o číslech a návrhy řešení zvládám připravit do dvou dní. Ať zvolíme jakoukoli formu, vždy vám budu pozorně naslouchat, analyzovat vaši životní situaci a zvažovat všechny možnosti. A předložím vám jen to, čemu věřím a za čím si 100% stojím.

Chcete mě trochu víc poznatMrkněte sem. Nebo začněme jednoduše telefonicky nebo e-mailem. Zvládneme to s přehledem, jako hypotéku na pozemek a stavbu domu u Prahy pro Aleše, který pracuje v Německu. Nebo refinancování hypotéky paní Hany z Mladé Boleslavi a nákup bytu pro rodiče pana Zdeňka v Trutnově. Času i místu se umím přizpůsobit, hlavně abychom se mohli bavit otevřeně, s důvěrou a přitom efektivně.

Dává vám to smysl?
Pojďme to nezávazně probrat

Políčka s hvězdičkou jsou povinná. Vaše údaje dobře chráním.