Finanční mág v Praze a východních Čechách | Kontakt

  • Čeština

Hypotéka na družstevní byt

Provedu vás bezpečně k získání výhodného financování bytu

Pořízení družstevního bytu na hypotéku se zpravidla řeší zástavou jiné nemovitosti. Často se jedná o dům či byt rodičů nebo stavební pozemek.

Půjde-li byt do jednoho roku převést do osobního vlastnictví, není další zástavy třeba

Elegantním řešením je tzv. předhypoteční úvěr. Jedná se o úvěr, který se sjednává současně s hypotečním úvěrem a není zajištěn nemovitostí. Po převodu do osobního vlastnictví, je tento úvěr splacen klasickou hypotékou.

Pomůžu vám vybrat celkově výhodný způsob financování družstevního bytu.I s nízkou úrokovou sazbou, aktuálně od 1,39 %

Financování bydlení a hypotékám se věnuji desátým rokem. Začal jsem tou vlastní, právě na stavbu domu. Postupně přibývaly i ty na koupi a rekonstrukci bytů. A také ty komplikovanější – na družstevní byty nebo pro podnikatele (tedy nezaměstnance). Celkem už přes 100. Dalších 10 jsem odmítnul dělat, protože by klienty finančně zničily. A to nedopustím.

Oproti jiným pro vás zdarma zařídím:

  • ocenění nemovitosti pro zástavu (smluvním odhadcem banky)
  • komunikaci se stavebním a katastrálním úřadem
  • kontakty na ověřeného advokáta – specialistu na nemovitostní smlouvy
  • kontakty na zkušené stavební inženýry, kdybyste chtěli rovnou i rekonstruovat
  • začlenění hypotéky do dobrého finančního plánu, třeba navázání na stavební spoření
  • a samozřejmě komunikaci s bankou

Rozhodli jste se pro koupi bytu? Nabízím odborné finanční poradenství týkající se hypotéky, a to zcela nezávazně a zdarma.

Dává vám to smysl?
Pojďme to nezávazně probrat

Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Hodnocení spolupráce mými klienty

Petr Kuneš,
Heřmanův Městec

S Pavlem se známe asi 8 let. Věděl jsem, že se zabývá finančním poradenstvím. Nicméně jeho služeb jsem využil až později, když si získal naši důvěru jako člověk. Spolupráce se rozvíjela postupně, dle aktuálních potřeb – zajištění rodiny, později tvorba rezerv. Když jsme začali uvažovat o vlastním bydlení, byl Pavel nejen finančním konzultantem možností financování, ale přidal i své osobní praktické zkušenosti. Když jsme objevili náš pozemek snů, měli jsme tak už celkem jasnou představu, do čeho jdeme. Vlastní výstavba a vše kolem proběhlo hladce. Příští rok nám končí fixace hypotéky a už nyní víme, že si výrazně polepšíme na úrokové sazbě. Spolupráce s Pavlem se rozhodně vyplácí.

Hana Stoklasová,
Čankovice, učitelka na VŠ

S Ing. Dymákem jsme se seznámili v roce 2006, kdy jsem byla na první mateřské dovolené a kdy jsme se chystali začít postupně rekonstruovat náš dům. Tento inteligentní a kultivovaný kliďas zcela vyvrátil naše představy o nekalosti finančních poradců. Pomohl nám získat úvěr na rekonstrukci domu a už jsme mu zůstali věrní. Během dosavadní téměř osmileté spolupráce zajistil náš rodinný rozpočet proti nečekaným otřesům, přiměl nás odkládat finance na stáří a na budoucnost dětí a při tom postupně dokončit rekonstrukci domu. Nikdy nás do ničeho nenutil, nabídl nám svůj pohled na věc, další možné varianty, klady i zápory a vždy nechal konečné rozhodnutí na nás. Jeho služby rozhodně doporučuji.