Konsolidace úvěrů

Jste v situaci, kdy vám splátky úvěrů a půjček přerůstají přes hlavu? Nechte si poradit od zkušeného a nezávislého odborníka na konsolidace půjček. 
 
Ať už se jedná o úvěr na bydlení (hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření) nebo úvěr na auto, různé kreditní karty či kontokorent na běžném účtu, situace se dá řešit.
Třeba Zbyněk s Nelou za 2,5 roku nasbírali 6 úvěrů - osobní i firemní půjčka a kontokorent, kreditní karty. Celkem za 360 tisíc a spláceli přes 11 tis. Kč měsíčně. Zvládli jsme to převést na standardní úvěr s měsíční splátkou 5 tis. Kč.
To řešení je někdy prakticky na dosah, jen ho vy nebo vaše banka nevidíte. Situace není ztracená ani v případě, že jste se v minulosti dostali díky zpožděným splátkám do registrů. I zde se dá často najít schůdné řešení. 

V čem se můj přístup liší od ostatních?

Ozvěte se mi a vše konkrétně prodiskutujme. Bezplatně a zcela nezávazně vyhodnotím vaši situaci a možnosti. Mojí výhodou je individuální a korektní přístup, dlouholeté zkušenosti a přehled, díky kterému se mi daří nacházet neobvyklá, ale funkční řešení. 

Ušetřete na splátkách úvěrů a získejte kontrolu nad svými financemi

Pojďme na kávu

Nechte mi na sebe kontakt. Dáme si spolu dobrou kávu a probereme vaši situaci.

 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Poslat odkaz na e-mail Vytisknout stránku